LEGO® Creator Expert

LEGO® Creator Expert są tylko dla dorosłych mistrzów budowania! Każdy kolekcjoner znajdzie tutaj coś dla siebie. Możesz mieć statek Tytanic, stadiony Real Madryt, czy Camp Nou, wahadłowiec Discovery, szybkie pociągi, kwiaty, sukulenty, a nawet Dom strachów! Są dla Ciebie, jeśli szukasz wyzwania konstruktorskiego!

Klocki LEGO® zestawy Creator Expert – dla zaawansowanych mistrzów budowania!

Seria LEGO® Creator Expert to zestawy zaawansowanych klocków, dla osób w wieku 16 lat i osób dorosłych. Modele w tej serii są wymagające technicznie i mają więcej elementów niż standardowe zestawy, zawierają także części ruchome, oraz oświetlenie.

Zawartość tematyczna serii LEGO® Creator Expert:

 • Znane budowle i miejsca: wieża Eiffla, Koloseum, stadion Camp Nou – FC Barcelony, Santiago Bernabeu – Realu Madryt.
 • Pojazdy jak samochody np. Porsche, Ford Mustang, pickup, szybkie pociągi, statki np. słynny Titanic, a także wahadłowiec Discovery Nasa, oraz lądownik księżycowy Apollo 11.
 • Kwiaty doniczkowe: Orchidea, Sukulenty, Strelicja, a nawet kwiaty cięte.
 • Zestawy sezonowe: choinki świąteczne czy karuzele.
 • Postacie i obiekty z filmów: Optimus Prime z filmów animowanych Transformers, pojazd z filmu Pogromcy Duchów, auto z Powrotu do przyszłości, a nawet mieszkania z popularnego serialu Przyjaciele.
 • Budynki miejskie: księgarnia, posterunek policji, a także Dom strachów i Dom Świętego Mikołaja.

Kwiaty i rośliny są dla osób, które pasjonuje botanika, ale wolą kwiaty bez podlewania. To także sposób na relaks i odstresowanie się podczas układania klocków. Zestawy zabytków umożliwiają miłośnikom historii i podróży odwiedzenie tych miejsc w miniaturze, a także poznanie konstrukcji. Dla fanów motoryzacji seria przygotowała różne modele aut, od klasycznych samochodów po kultowy Volkswagen T1 Camper Van.

Zestawy nie tylko wyglądają stylowo, ale mają także wiele funkcji, które powodują, że są jednocześnie eksponatem, jak i zabawką. Wszystkie modele są wykonane z dużą dbałością o detale, są estetycznie i cieszą oczy. Seria to również alternatywny sposób rozwijania umiejętności, od połączenia neuronowego oko-ręka i myślenia przestrzennego, po planowanie i zarządzanie projektem.

Różnorodność rozwiązań i wysoki poziom trudności, serii LEGO® Creator Expert to propozycja dla zaawansowanych budowniczych. Seria ma wysoki stopień szczegółowości i to właśnie jest głównym powodem zainteresowania fanów. Modele są realistyczne, posiadają złożone mechanizmy, podnoszące atrakcyjność układania. Zestawy są przeznaczone dla osób szukających projektów będących dużym wyzwaniem, czyli dla osób w wieku 16+ i dla dorosłych. Tematyczna różnorodność od pojazdów i budynków, po zabytki i kwiaty, sprawia, że każdy wielbiciel LEGO® znajdzie coś dla siebie. Zestawy pełnią również nową funkcję, jako dekoracje wnętrz.

Niektóre zestawy są dostępne tylko przez ograniczony czas lub w limitowanej ilości, co jest atrakcyjne dla hobbystów. Seria ma wartość edukacyjną, ponieważ uczy mechaniki działania maszyn, czy historii architektury. Podobnie jak w przypadku wszystkich zestawów klocki są wykonane z materiałów jakości premium, co zapewnia ich trwałość i długowieczność. Ta seria to coś więcej niż tylko rozrywka.

Cechą charakterystyczną jest bardzo duża liczba elementów. Klocki LEGO Expert są wyposażone również w moduły sterujące i ciekawe mechanizmy zapewniające ruchomość. Projektanci położyli duży nacisk na realizm i szczegółowość. Zestawy są wyzwaniem. Seria ta nie tylko absorbuje przez długi czas, ale także rozwija nowe umiejętności, takie jak widzenie przestrzenne i koncentrację. Ze względu na estetyczną wartość i szczegółowość, modele z tej serii są używane jako dekoracje w domach czy biurach.

Na swojej stronie www marka poinformowała o zmianach w nazewnictwie serii: Zaczęliśmy stosować nowe opakowania produktów dla dorosłych budowniczych, dzięki którym łatwiej znaleźć zestawy związane z różnymi hobby i zainteresowaniami. Sport, film, sztuka, pojazdy, znane budowle, czy też atrakcje z parków rozrywki — na każdy temat znajdzie się odpowiedni zestaw LEGO®. Nowe opakowania wyraźnie pokazują, z jakim hobby związany jest każdy zestaw, dlatego postanowiliśmy zrezygnować z używania marki Creator Expert. Nazwa ta nie będzie się już pojawiać na opakowaniach ani w naszych komunikatach. Nie przestaniemy jednak oferować zaawansowanych modeli kolekcjonerskich gwarantujących długie godziny świetnej rozrywki.

Lego Creator Expert – dla dorosłych i starszych dzieci w wieku 16 lat oraz dla kolekcjonerów

Seria LEGO Creator Expert jest jedną z najbardziej innowacyjnych i zaawansowanych w ofercie. Niezależne od tego, czy jesteś kolekcjonerem, który chce mieć wyjątkowe eksponaty w kolekcji, czy matką, która chce aktywować nastolatka, by zajęło się czymś innym niż tylko smartfon, klocki LEGO zestawy Creator Expert mają w sobie coś fascynującego. Nawet architekci, czy inżynierowie, używają klocków jako narzędzi wizualizacyjnych do tworzenia zaawansowanych trójwymiarowych modeli, bo lepiej pokazują prawdziwe obiekty. Seria umożliwia również tworzenie w różnych skalach. Interdyscyplinarność serii obejmuje różne dziedziny, od architektury i inżynierii, przez transport, po historię i kulturę, co może być użyte w wielu projektach. Wizualizacja daje możliwość przedstawienia pomysłów architektonicznych czy nowych koncepcji, w przystępny sposób, co może być lepiej przyjęte przez odbiorców niż modele komputerowe. Dlatego seria LEGO Creator Expert jest uważana za profesjonalną. Wysoka liczba elementów zwiększa czas rozrywki i daje możliwość tworzenia spektakularnych obiektów.

Zestawy są tak pomyślane, aby jak najwierniej odwzorować obiekty, które zbudowano naprawdę, co czyni serię atrakcyjną dla osób zainteresowanych architekturą, techniką, motoryzacją lub podróżami kosmicznymi. Bo seria ożywia hobby. Ze względu na swoją unikatowość seria jest atrakcyjna dla kolekcjonerów. Zestaw przedstawiający Titanica, z ponad 9090 klockami, to prawdziwy majstersztyk i jeden z najbardziej złożonych zestawów LEGO® na świecie. To przykład, jaki poziomu detalu i realizmu, może prezentować zestaw w serii Creator Expert. Budowanie tak rozbudowanego zestawu wymaga nie tylko przestrzeni, ale także cierpliwości, skupienia i umiejętności organizacyjnych. Jest to również sposób na rozwinięcie umiejętności, takich jak planowanie, czy rozwiązywanie konstrukcyjnych problemów. Może być cennym dodatkiem do już istniejącej kolekcji LEGO® lub jako trofeum dla entuzjastów historii morskiej. Taki zestaw nie tylko cieszy z zakończenia projektu, ale może być traktowany jako element dekoracyjny. Model najsłynniejszego statku jest tak duży, że staje się centralnym punktem i ściąga na siebie uwagę w każdym pomieszczeniu, w którym jest wystawiony.

Stadion Santiago Bernabéu, stadion Realu Madryt, to jeden z największych zestawów ikonicznych w serii LEGO® Creator Expert. Oddaje w niewiarygodnych detalach architekturę znanego stadionu. Składa się z dużej liczby elementów i jest wyzwaniem dla budowniczych. Zawiera części, które oddają charakter publicznego stadionu, od trybun po tablice wyników i oświetlenie. Budowla została zaprojektowana tak, aby, jak najwierniej pokazać obiekt, zarówno w skali, jak i detalu. Budowanie wymaga skupienia, zaangażowania i precyzji, co ma wartość edukacyjną. To must-have dla każdego fana Realu Madryt, ligi francuskiej, dla wszystkich fanów gry w piłkę nożną. Stadion to nie tylko doskonały model architektoniczny, ale także prawdziwa gratka dla fanów piłki nożnej, architektury no i oczywiście kolekcjonerów LEGO.

Jeśli potrzebujesz wyzwań, lubisz układać modele o wysokim stopniu złożoności, to LEGO® Creator zestawy są dla Ciebie! Wiele godzin beztroskiej zabawy ikonicznymi klockami przeniesie Cię w przestrzeń architektury, sztuki i techniki!

Legokolego - sklep internetowy oferujący Najlepsze na świecie klocki kultowej duńskiej marki.[...]

Zakupy
 • Metody płatności
 • Sposoby dostawy
 • Regulamin
 • Polityka prywatności
Obsługa Klienta
 • Wymiana i zwrot towaru
 • Reklamacje
 • Odstąpienie od umowy
Nasza firma
 • Dla dostawców
 • Kontakt

© 2024 Codepolis Sp. z o.o.

zamknij
zamknij
Szanowni Państwo,

Sklep internetowy Legokolego.pl rozpocznie sprzedaż produktów w pierwszych miesiącach roku 2024.

W jego ofercie znajdą znane i lubiane na całym świecie klocki kultowej duńskiej marki.

Już teraz zachęcamy jednak do regularnych odwiedzin naszego sklepu. Jeszcze przed oficjalnym startem sprzedaży planujemy organizację konkursów z nagrodami oraz akcjami specjalnymi umożliwiającym otrzymanie MEGAatrakcyjnych kuponów rabatowych do wykorzystania na zakupy w naszym sklepie!

zapraszamy, ekipa sklepu legokolego.pl!