Zestawy LEGO® w cenie ponad 500 zł

Klocki LEGO® powyżej 500 zł są przeznaczone dla dorosłych fanów LEGO®, czyli AFOL, na całym świecie. Społeczność AFOL jest znana ze swojej kreatywności i chęci budowania modeli o zaawansowanych konstrukcjach. Zestawy w tej grupie cenowej powstają w odpowiedzi na potrzeby dorosłych konstruktorów. Dzieła sztuki inżynieryjnej z klocków w tej grupie cenowej zachwycą dojrzałych budowniczych LEGO® w wieku 16+.

LEGO® zestawy powyżej 500 zł - mistrzostwo świata w układaniu słynnych klocków

Zestawy charakteryzują się wysokim stopniem złożoności, mają dużo więcej elementów i wyrafinowane konstrukcje, co bardzo odpowiada oczekiwaniom dorosłych fanów. Firma LEGO® zdaje sobie sprawę, że AFOL-e stanowią dużą część ich rynku i tworzy produkty specjalnie dla tej grupy klientów.

Modele w tej grupie cenowej to repliki znanych budynków: wieża Eiffla, Stadion Realu Madryt, Piramida Cheopsa, Colosseum, Taj Mahal; zaawansowane technicznie modele Titanic, Żuraw gąsienicowy Liebherr LR 13000; czy unikalne zestawy kolekcjonerskie, jak np. ekspres do Hogwartu, lub konstrukcje, które zawsze pobudzają wyobraźnię: zamki, latarnie morskie, średniowieczne kuźnie, wieże, czy kolejki górskie.

W tej grupie cenowej znaleźć można także samochody, które od zawsze są marzeniem dorosłych: Ferrari Daytona, Corvette, Chevrolet Camaro Z28, Lamborghini Sian FKP 37, Porsche 911, Dom dodge Charger, Audi RS q e-tron, Ford Gt, Ford Mustang. Wymienione modele samochodów są to dokładne repliki sportowych samochodów, wyposażonych w detale i funkcje, charakterystyczne dla serii Technic. Model Corvette ZR1 odwzorowuje ikoniczny amerykański samochód sportowy. Model Porsche 911 jest dostępny w kilku wersjach, również w serii Creator Expert i Technic, i jest atrakcyjny wśród fanów zarówno z powodu klasycznego wyglądu, jak i zaawansowanej konstrukcji i wysokiego stopnia szczegółowości. Model Dodge Charger, znany z serii filmów Szybcy i wściekli, to kolejny przykład modelu samochodu, który przyciąga uwagę dorosłych. Audi RS Q e-tron, serii Technic to przykład, jak słynny brand wprowadza do oferty także najnowsze trendy w motoryzacji.

Modele samochodów są niezwykle popularne wśród dorosłych fanów klocków nie tylko ze względu na ich stopień trudności konstrukcji, ale także ze względu na fascynację samochodami, które są wyzwaniem w budowaniu dla wielu osób. Zapewniają możliwość zbudowania modelu ikonicznego samochodu i radość dla oczu, na co dzień w biurze, czy w domu. Te samochody są postrzegane jako symbol luksusu, bogactwa i życiowego sukcesu. Posiadanie takiego pojazdu, jak Ferrari, jest postrzegane jako wyraz wyższego statusu społecznego. Dla entuzjastów motoryzacji, posiadanie kultowego samochodu sportowego jest spełnieniem marzeń. Są to modele o spektakularnych osiągach, wyjątkowym designie i bogatej historii w świecie motoryzacji. Auta są dostępne w limitowanych ilościach i mają wyjątkowe funkcje, niedostępne w innych seriach. Ekskluzywność zestawów sprawia, że są bardzo chętnie kupowane. Są dziełami sztuki inżynieryjnej.

Fascynacja innowacyjnymi rozwiązaniami marki jest pokazywana także w filmach, serialach, grach wideo. Obecność wymienionych pojazdów w kulturze pop sprawia, że są jednocześnie ikoną i przedmiotem marzeń. Firma LEGO® pomaga wyrażać dorosłym marzenia w formie modeli samochodów do zbudowania, co daje dorosłym budowniczym wiele godzin wspaniałej rozrywki.

Klocki LEGO® powyżej 500 zł, dzieła sztuki inżynieryjnej – przegląd modeli

 • LEGO® Titanic - jest jednym z największych zestawów, zawierającym ponad 9000 elementów. Przy 135 cm długości Titanic stanowi największy zestaw marki, jaki kiedykolwiek powstał. Wyposażenie skupia się na detalach, takich jak wiernie odwzorowane komnat, schodów i wielu innych elementów wnętrza tego luksusowego statku. Model dzieli się na trzy sekcje i pozwala zobaczyć imponujące wnętrza. Można zbudować pokład spacerowy basen i mostek kapitański, podnieść kotwicę, obracać śruby napędowe, wszystko, co pozwala poznać pracę legendarnego statku. Projektowanie tak szczegółowego modelu wymagało ogromnej precyzji inżynieryjnej, co odzwierciedla się wyglądzie zewnętrznym, jak i w strukturze statku. Titanic rozpala wyobraźnię ludzi na całym świecie, ten model jest wyrazem hołdu dla statku, podobnie jak film z Kate Winslet i Leonardo Dicaprio. Realistyczny model statku w pomniejszonej skali 1:200 wiernie oddaje cechy Titanica. Z tym zestawem czeka Cię wiele godzin albo dni przyjemności budowania.
 • LEGO® Żuraw gąsienicowy Liebherr LR 13000 - dla fanów ciężkich maszyn. Jeden z najpotężniejszych dźwigów na świecie można złożyć z klocków serii Technic, ma 100 cm wysokości. Zestaw klocków dla dorosłych konstruktorów jest pełen szczegółów i realistycznych, ruchomych elementów, sterowanych aplikacją CONTROL+. Ma obrotową platformę, ruchomy układ kierowniczy, który reaguje na obciążenia, a także wysięgnik i wyciągarkę. Budowniczy mogą spędzić wiele godzin przy tym wciągającym projekcie i odkryć intuicyjne instrukcje w aplikacji LEGO® Builder.
 • LEGO® Wieża Eiffla - dzieło sztuki inżynieryjnej, model, który z powodu wysokości i smukłej konstrukcji wymaga starannej i przemyślanej budowy. Szczegółowo odwzorowuje słynną funkcję, charakterystyczną kratownicę i estetykę francuskiej wieży stojącej w Paryżu. Budowa tego modelu odwzorowuje autentyczne techniki konstrukcyjne oraz detale: łuki, wsporniki, krzyżulce i poręcze, i całą scenerię dookoła wieży, z paryskimi latarniami, ławkami, drzewami i krzewami. Budowla wraz z francuską flagą na szczycie ma 149 cm wysokości. Zestawy serii Icons: Piramida Cheopsa, Kolosseum, Taj Mahal rozbudzają zamiłowanie do podróży i są świetnym tematem do rozmów w towarzystwie o kolejnych destylacjach urlopowych.
 • LEGO® Stadion Realu Madryt – model z tysiącami elementów składających się na stadion: trybuny, boisko, a nawet drobne detale, takie jak loże VIP i ławki rezerwowe, cztery wieże narożne, przejście i klatki schodowe, murawę stadionu, ze słynnym deseniem trawy przystrzyżoną w kratkę, tablice wyników, bramki, banery. Jest nawet kasa biletowa, miejsca siedzące, ławka rezerwowych, tunel oraz autobus dla piłkarzy drużyny Realu Madryt. Model łączy inżynierię strukturalną z architektoniczną, wymagając, aby całość była stabilna i estetycznie wierna oryginałowi.

LEGO® zestawy powyżej 500 zł - spełnienie marzeń dorosłych konstruktorów

Zapraszamy, na zakupy w sklepie Legokolego.pl. W naszym sklepie online, spełnisz swoje konstruktorskie marzenia i łatwo wybierzesz coś z bogatej oferty słynnych klocków, z ponad 170 różnego rodzaju modeli.

W tej grupie cenowej znajdziesz serie, których modele są wyzwaniem konstrukcyjnym oraz piękną ozdobą: maszyny serii Technic, budynki Creator Expert i Architecture, pojazdy kosmiczne Star Wars, budynki i pojazdy Harry Potter. Zaproszeniem do świata sztuki są serie Art oraz Ideas. Seria Disney to duże zamki i rozbudowane sceny z filmów i bajek Disneya, które przyciągają dzieci, jak i starszych fanów na wiele godzin wspaniałej zabawy.

Klocki, w tym przedziale cenowym, zawierają elementy elektroniczne i części mechaniczne oraz ruchome elementy. Modele budynków, pojazdów, miast, pociągów i innych zaawansowanych konstrukcji są spełnieniem marzeń dorosłych budowniczych.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym budowniczym LEGO, czy dopiero zaczynasz przygodę z układaniem klocków, w przedziale cenowym LEGO® zestawy powyżej 500 zł znajdziesz mnóstwo pomysłów, aby wyrazić swoją pasję do układania. Który zestaw chciałbyś zbudować jako pierwszy? Skontaktuj się z nami już dziś, aby opowiedzieć nam o Twoim spektakularnym hobby!

Legokolego - sklep internetowy oferujący Najlepsze na świecie klocki kultowej duńskiej marki.[...]

Zakupy
 • Metody płatności
 • Sposoby dostawy
 • Regulamin
 • Polityka prywatności
Obsługa Klienta
 • Wymiana i zwrot towaru
 • Reklamacje
 • Odstąpienie od umowy
Nasza firma
 • Dla dostawców
 • Kontakt

© 2024 Codepolis Sp. z o.o.

zamknij
zamknij
Szanowni Państwo,

Sklep internetowy Legokolego.pl rozpocznie sprzedaż produktów w pierwszych miesiącach roku 2024.

W jego ofercie znajdą znane i lubiane na całym świecie klocki kultowej duńskiej marki.

Już teraz zachęcamy jednak do regularnych odwiedzin naszego sklepu. Jeszcze przed oficjalnym startem sprzedaży planujemy organizację konkursów z nagrodami oraz akcjami specjalnymi umożliwiającym otrzymanie MEGAatrakcyjnych kuponów rabatowych do wykorzystania na zakupy w naszym sklepie!

zapraszamy, ekipa sklepu legokolego.pl!