LEGO® DC Universe

Największe na świecie wydawnictwo komiksów, inspiruje czytelników opowieściami o superbohaterach i złoczyńcach. Klocki LEGO® zestawy DC to najlepszy pomysł na prezent dla dzieci w wieku od 6 lat i dorosłych w wieku 18+ Zestawy i mini figurki z pełnych akcji seriali telewizyjnych oraz filmów: Batman, Superman, Wonder Woman, Flash, Aquaman, Green Lantern, Liga Sprawiedliwości to pełna zwrotów akcji rozrywka!

Klocki LEGO zestawy DC - skąd się wzięła nazwa tej serii LEGO®?

Nazwa serii LEGO® DC pochodzi od jednego z pierwszych i najbardziej rozpoznawalnych tytułów amerykańskiego wydawnictwa, Detective Comics, w którym zadebiutował m.in. pozytywny bohater - Batman. Komiksy zatytułowane Detective Comics były najlepiej sprzedających się tytułów wydawnictwa, a z czasem nazwa serii stała się nazwą wydawnictwa.

Wydawnictwo DC Comics zostało założone w 1934 roku, jako National Allied Publications. Z czasem stało się jednym z największych i najbardziej wpływowych wydawców komiksów na świecie, odpowiedzialnym za stworzenie wielu ikonicznych postaci: Supermana, Batmana, Wonder Woman, Flash.

W serii LEGO® DC, obecnie, dostępne są następujące zestawy i zabawki:

 • Breloczek Superman
 • Breloczek Wonder Woman
 • Jaskinia Batmana
 • Batmobil Tumbler
 • Obraz Batman Jima Lee
 • Batman Batmobil
 • Portret Batmana
 • Batmotor
 • Batmobil – pościg za Pingwinem

LEGO® seria DC – superbohaterowie komiksu w akcji

Seria DC to linia produktów LEGO® oparta na postaciach pochodzących z jednego z największych i najbardziej rozpoznawalnych wydawców komiksów na świecie.

W zestawach DC możemy znaleźć wiele postaci z komiksów, w tym takie sławy jak: Superman, Batman, Wonder Woman, Flash, Green Lantern oraz wielu innych superbohaterów i złoczyńców.

Zestawy bazują na różnorodnych scenariuszach, od epickich bitew w mieście Gotham do złożonych pojazdów, takich jak Batmobil czy Samolot Niewidzialny Wonder Woman.

Podobnie jak inne linie produktów marki, klocki LEGO® DC są dostępne w różnych wariantach, które odpowiadają różnym grupom wiekowym. Od prostych zestawów dla młodszych dzieci, po bardziej skomplikowane modele dla starszych fanów i kolekcjonerów.

Poza samymi zestawami klocków LEGO® podjęło współpracę z twórcami filmów animowanych i gier wideo, które przedstawiają postacie z filmów i komiksów w charakterystycznym klockowym stylu.

Podobnie jak wszystkie zestawy marki, linia produktów DC pomaga rozwijać umiejętności motoryczne, ćwiczyć zdolności i umiejętności rozwiązywania problemów, oraz kreatywność i koncentrację u dzieci.

Dla fanów komiksów zestawy zawierają ciekawe detale i nawiązują do klasycznych historii lub wydarzeń z komiksów, co podnosi wartość kolekcjonerską.

Klocki LEGO® zestawy DC łączą w sobie magię słynnych klocków z bogatą kolekcją postaci DC Comics, oferując zarówno dzieciom, jak i dorosłym niekończące się godziny zabawy i kreatywności.

LEGO® DC – idealny pomysł na prezent dla fanów!

Seria DC to wyjątkowa linia produktów, która łączy w sobie pasje miłośników klocków LEGO z fascynacją komiksami i filmami akcji.

Dlaczego seria ta stanowi idealny prezent dla hobbystów?

 • Ma ikoniczne postacie.
 • Zestawy są rozbudowane.
 • Mają wartość kolekcjonerską.
 • Pobudzają kreatywność.
 • Dają możliwość personalizacji.
 • Są jakości premium.
 • Estetyczne.
 • Zachęcają do wspólnej rozrywki.

Seria daje możliwość zbudowania wielu kultowych postaci takich jak: Batman, Superman, Wonder Woman. Dla fanów komiksów i filmów akcji jest to okazja do ponownego zanurzenia się w świecie ulubionych bohaterów w zupełnie nowy sposób.

Niektóre z zestawów DC są wyjątkowo rozbudowane i skomplikowane, co sprawia, że stanowią świetne wyzwanie dla doświadczonych budowniczych.

Dla fanów ceniących kolekcjonowanie, zestawy mogą stanowić cenne dodatki do ich kolekcji klocków, zwłaszcza te, z edycji limitowanej.

Oprócz budowania zgodnie z instrukcją użytkownicy mają możliwość modyfikowania zestawów, mogą dodać własne elementy, czy stworzyć nowe przygody i historie dla postaci z wyobraźni.

W przeciwieństwie do tradycyjnych figurek DC, zestawy LEGO® oferują interaktywne doświadczenie, pozwalając na liczne zmiany i wielogodzinną zabawę z postaciami z filmów akcji.

Klocki LEGO® są znane z wysokiej jakości absolutnie wszystkich swoich produktów. Od zawsze. Są trwałe i precyzyjnie wykonane, co gwarantuje satysfakcję z budowania i długą żywotność. Nawet na kilka pokoleń.

Gotowe modele z serii są atrakcyjne wizualnie i mogą stanowić element dekoracyjny w pokoju młodego hobbysty.

Budowanie zestawów może być także okazją do nawiązywania kontaktów z innymi fanami i miłośnikami komiksów i filmów akcji, co sprzyja wymianie doświadczeń i może być początkiem długoletnich przyjaźni.

LEGO® seria DC - zbierz całą kolekcję najsłynniejszych na świecie bohaterów!

Wielu zestawów z serii DC odzwierciedla konkretną historię lub ważne momenty z komiksów znanych na całym świecie. Dzięki temu fani mogą nie tylko odtworzyć swoje ulubione sceny, ale także tworzyć własne wersje.

LEGO® DC nie ogranicza się tylko do najbardziej znanych postaci jak Batman czy Superman. Zawiera również zestawy oparte na mniej znanych bohaterach i złoczyńcach.

Wiele zestawów zawiera unikalne akcesoria, takie jak narzędzia, broń czy pojazdy, które dodają autentyczności każdemu modelowi.

Dla prawdziwych fanów komiksów niektóre zestawy zawierają ukryte prezenty, nawiązania do konkretnych historii, czy wydarzeń komiksowym świecie superbohaterów.

Seria DC nie kończy się na fizycznych zestawach. Jest wiele filmów animowanych i gier wideo opartych na tych samych postaciach, co pozwala na kompleksowe doświadczenie marki.

Budowanie w tej serii może nauczyć użytkowników wiele o architekturze, inżynierii i konstrukcji, zwłaszcza jeśli chodzi o bardziej skomplikowane modele.

Legokolego - sklep internetowy oferujący Najlepsze na świecie klocki kultowej duńskiej marki.[...]

Zakupy
 • Metody płatności
 • Sposoby dostawy
 • Regulamin
 • Polityka prywatności
Obsługa Klienta
 • Wymiana i zwrot towaru
 • Reklamacje
 • Odstąpienie od umowy
Nasza firma
 • Dla dostawców
 • Kontakt

© 2024 Codepolis Sp. z o.o.

zamknij
zamknij
Szanowni Państwo,

Sklep internetowy Legokolego.pl rozpocznie sprzedaż produktów w pierwszych miesiącach roku 2024.

W jego ofercie znajdą znane i lubiane na całym świecie klocki kultowej duńskiej marki.

Już teraz zachęcamy jednak do regularnych odwiedzin naszego sklepu. Jeszcze przed oficjalnym startem sprzedaży planujemy organizację konkursów z nagrodami oraz akcjami specjalnymi umożliwiającym otrzymanie MEGAatrakcyjnych kuponów rabatowych do wykorzystania na zakupy w naszym sklepie!

zapraszamy, ekipa sklepu legokolego.pl!