LEGO® Disney

Magia LEGO® z serii Disney to kolekcja prezentów i zabawek dla chłopców i dziewczynek w wieku od 4 lat, a także dorosłych kolekcjonerów. Zawiera: zamki, minifigurki, zestawy, muszle, pociągi, chatki, skrzynie ze skarbami, zestawy do zabawy z ulubionymi postaciami z filmów i seriali Disneya. Najsłodsza i najbardziej urocza seria LEGO®. Spełnienie marzeń i dziecięcych snów!

LEGO® seria Disney – najsłodsze bajkowe zestawy klocków!

Klocki Disney oferują urozmaicone zestawy, które odzwierciedlają tematy i postaci z bajek i filmów znanej wytwórni filmowej. Zestawy są oparte na klasycznych bajkach, takich jak: Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Piękna i Bestia. Zawierają zamki, postacie i elementy znane z bajkowych opowieści. Znajdziesz tu także zestawy związane z filmami animowanymi, takimi jak Kraina Lodu, Vaiana: Skarb oceanu, czy Zwierzogród. Są również filmy wytwórni Pixar: Toy Story, Samoloty czy Auta. Są także znane i lubiane postaci z bajek i filmów Disneya: Myszka Miki i Myszka Minnie, Kaczor Donald. Wszystkie ulubione bohaterki i dziecięcy bohaterowie.

Oprócz standardowych zestawów seria Disney oferuje również akcesoria, takie jak bransoletki, ramki na zdjęcia, a nawet elementy do tworzenia biżuterii.

W serii LEGO® DC, obecnie, dostępne jest ponad 80 zestawów i zabawek m.in.: Zamek Elzy z Krainy Lodu, Aladyn, Piękna i Bestia, Mała Syrenka, także klasyczne postaci jak Goofy i pies Pluto czy Sknerus McKwacz. Każdy z tych zestawów oferuje różne budowle i postacie, co sprawia, że są atrakcyjne dla chłopców i dziewczynek w wieku 4+. Są to znakomite propozycje na udane prezenty urodzinowe i świąteczne dla najmłodszych fanów bajek i filmów amerykańskiej wytwórni.

Każdy z zestawów klocków, oferuje unikatowe doświadczenia i wspaniałą zabawę. Modele serii Disney to wartościowa rozrywka dla dzieci i dorosłych. Połączenie klasycznych postaci i nowoczesnych atrakcji, w serii sprawia, że każdy zestaw jest niezapomnianym przeżyciem

Klocki LEGO® zestawy Disney – magiczne dziecięce przygody

Ciekawym tematem bajkowej serii są różnorodne przygody. Można tam znaleźć modele pirackich statków, skarbów, podwodne królestwa, a także muszle. Zestawy klocków zostały oparte na filmach: Piraci z Karaibów, czy Mała Syrenka. Seria ma superbohaterów: Spider-Mana, Iron Mana, a także Avengersów.

Dzieci mogą jechać pociągiem Disneya, by odwiedzić starożytną chińską wioskę. Dżasmina i Mulan zabiorą najmłodszych na trening sztuk walki. A dzielna Mulan uratuje wioskę! Chłopcy i dziewczynki mogą również pojechać na przygodę w lesie! Rozbić namiot, opowiadać historie przy ognisku. Kempingowa przygoda to dobra zabawa dla całej rodziny!

Sympatyczne myszki: Miki i Mini przygotowały w dla dzieci urozmaicone tematycznie gry i zabawy. Warto spróbować swoich sił w pieczeniu ciastek z Minnie lub pomóc Mikemu w kierowaniu łodzią!

Planetarna Misja Buzza Astrala odkryje przed dziećmi sekrety nawigacji w kosmosie i odkryje nieznane planety. Buzz Astral poprowadzi misję na odległą planetę, bo przecież lot w kosmos to dla młodych astronautów to emocjonujące przeżycie.

Zestawy związane z odkryciami, zawierające modele: droidów, smoków, robotów, czy mówiące zwierzęta, przyciągną uwagę młodych odkrywców.

Pociągi z wagonami i różnego typu pojazdy, będą atrakcyjne dla dzieci, które lubią rodzinne zabawy i urządzają wyścigi na dywanie.

W LEGO® Disney dzieci spotkać mogą: Kopciuszka, Bellę, Śnieżkę, wszystkie ulubione postacie. Każda księżniczka ma dla dziewczynek wyjątkową przygodę np. w podwodnym zamek Arielki. Taki zestaw klocków będzie atrakcyjny dla dzieci, które są zainteresowane morskimi przygodami. Pirackie skrzynie ze skarbami, statek kosmiczny, czy kosmiczne podróże będą dobrą propozycją dzieci, które marzą o wyprawach w dalekie krainy.

Postacie z filmów animowanych i bajek w serii prezentują zarówno bohaterów, jak i bohaterki z różnych filmów i bajek. Tematyka jest atrakcyjna dla dzieci, które dzięki zabawie z klockami, dopiero poznają świat. Każde dziecko jest inne i ma swoje zainteresowania, dlatego to po prostu wspaniałe, że seria LEGO® Disney oferuje tak szeroki wybór dla najmłodszych, którzy chcą przeżyć urozmaicone przygody, w bezpiecznych warunkach własnego pokoju.

Klocki Disney – uczą dzieci przez zabawę

Klocki, oferowane przez markę LEGO®, od lat są cenione jako jedno z najskuteczniejszych sposobów, które wspomagają rozwój dzieci, pod względem umiejętności poznawczych, jak i społeczno-emocjonalnych.

Zestawy LEGO® Disney pozwalają na stopniowe zwiększanie trudności w układaniu klocków. Są świetną okazją do rozwoju dziecięcych umiejętności, takich jak: koncentracja, cierpliwość i zdolności manualne.

Zestawy LEGO® z serii Disney są zaprojektowane tak, aby zaspokajać różne potrzeby poznawcze, w zależności od momentu rozwojowego dziecka. Układanie klocków wymaga skupienia i koncentracji, ponieważ są to kluczowe umiejętności potrzebne w życiu codziennym i systemie edukacji. Zestawy różnią się poziomem skomplikowania. Krok po kroku, pomagają dzieciom rozwijać cierpliwość, przez stopniowe podnoszenie poziomu trudności.

Satysfakcja z ukończenia modelu działa jako nagroda i uczy dzieci cierpliwości. Chwytanie, łączenie i montowanie małych elementów rozwija umiejętności manipulacyjne małych rączek. Łączenie klocków, zwłaszcza tych mniejszych, doskonale wpływa na rozwój motoryki małej. Budowanie razem z rodzeństwem czy kolegami w przedszkolu uczy współpracy i komunikacji.

Zestawy LEGO® z serii Disney wspierają rozwój dzieci na wielu poziomach. Dzięki nim zabawa jest nie tylko przyjemna, ale i niezwykle kreatywna. Dla młodszych dzieci będą to proste zestawy z ulubionymi postaciami, które wprowadzają je w świat klocków i rozwijają umiejętności rozwiązywania problemów. Dla starszych dzieci i nastolatków zestawy oferują wyższy poziom trudności, zaawansowane funkcje, oraz ruchome elementy, a nawet wydają dźwięki. Niektóre modele, mogą zawierać elementy związane z prostym kodowaniem czy mechaniką, co będzie atrakcyjne dla dzieci zainteresowanych nauką i technologią.

Seria LEGO® Disney jest uniwersalna i skierowana dla szerokiej grupy odbiorców. To nie tylko zabawki klasy premium, ale również klocki wspomagające wszechstronny rozwój: społeczny i emocjonalny, kreatywność, koordynację ruchową i rozwiązywanie problemów, które są integralnymi częściami procesu budowania z klocków.

Na który zestaw Twoje dziecko czeka? Elza z Krainy Lodu, Kubuś Puchatek, Piotruś Pan, Mała Syrenka, oraz autko Zygzak McQueen zapraszają wszystkie dzieci do wspólnego układania klocków!

Legokolego - sklep internetowy oferujący Najlepsze na świecie klocki kultowej duńskiej marki.[...]

Zakupy
  • Metody płatności
  • Sposoby dostawy
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
Obsługa Klienta
  • Wymiana i zwrot towaru
  • Reklamacje
  • Odstąpienie od umowy
Nasza firma
  • Dla dostawców
  • Kontakt

© 2024 Codepolis Sp. z o.o.

zamknij
zamknij
Szanowni Państwo,

Sklep internetowy Legokolego.pl rozpocznie sprzedaż produktów w pierwszych miesiącach roku 2024.

W jego ofercie znajdą znane i lubiane na całym świecie klocki kultowej duńskiej marki.

Już teraz zachęcamy jednak do regularnych odwiedzin naszego sklepu. Jeszcze przed oficjalnym startem sprzedaży planujemy organizację konkursów z nagrodami oraz akcjami specjalnymi umożliwiającym otrzymanie MEGAatrakcyjnych kuponów rabatowych do wykorzystania na zakupy w naszym sklepie!

zapraszamy, ekipa sklepu legokolego.pl!