Zestawy LEGO® w cenie od 300 do 500 zł

Klocki LEGO® zestawy, w grupie cenowej, od 300 do 500 zł, to imponujące rozmachem konstruktorskim zestawy, dla osób w wieku 6+ do 18+ i więcej. A także dla dorosłych fanów LEGO®, czyli światowej społeczności, która nazywa się AFOL. Zestawy są wyjątkowe, na specjalne okazje, takie, jak np. urodziny. W zestawach znajdziesz wiele nowych funkcji, mnóstwo ciekawych detali, a co najważniejsze, wiele godzin wspaniałej zabawy z układaniem najsłynniejszych klocków na świecie.

LEGO® zestawy 300-500 zł najlepsze zestawy na wymarzony prezent urodzinowy

Zestaw LEGO® w tym przedziale cenowym, to doskonały wybór na rodzinne prezenty, w grupie przyjaciół i znajomych. Dzięki większemu budżetowi można wybrać zestaw, który oferuje bogate doświadczenie, ma więcej funkcji i będzie dłużej układany. Taki prezent będzie wyjątkowy i na zawsze zostanie zapamiętany przez solenizanta. Duże zestawy mają więcej części, dzięki temu, są atrakcyjne jako prezent, na specjalne okazje, takie jak urodziny, czyli najważniejszy dzień w roku.

Dlaczego warto wybrać zestaw LEGO® z wyższej półki cenowej na prezent urodzinowy? Wiele zestawów klocków posiada dodatkowe lub unikalne elementy, których nie ma w klasycznych zestawach. Zaawansowane modele pojazdów, architektury i maszyn, mogą być docenione przez dojrzałych fanów. Zestawy z serii Technic rozwijają zainteresowania w dziedzinie STEM (nauka, technologia, inżynieria, matematyka), a także uczą podstaw programowania, mechaniki i inżynierii. Nauka poprzez zabawę. Dzieci mogą uczyć się także, mechaniki, co jest atrakcyjne dla nich, jak i ich rodziców, którzy chcą dbać o rozwój swoich dzieci.

Posiadanie zestawu klocków z przedziału cenowego 300-500 zł jest, przez inne dzieci w grupie, postrzegane jako prestiżowe i może być powodem do dumy dla młodego konstruktora. Zestaw z tej kategorii cenowej jest zaawansowany, co oznacza, że model może być bardziej szczegółowy. Dziecko, które posiada taki zestawy, wyróżnia się na tle innych dzieci, ponieważ może pokazać rówieśnikom coś specjalnego. Dzieci mogą być podziwiane, za zabawkę, która nie jest dostępna dla każdego. Dziecko, które może zbudować takie duże zestawy, jest postrzegane przez inne dzieci jako ekspert lub mistrz. Dzieci, które potrafią sprostać tym wyzwaniom, są podziwiane przez inne dzieci. Duma z ukończenia modelu i zbudowania czegoś imponującego i udowodnienia sobie, że potrafię, przekłada się błyskawicznie na wzrost poczucia własnej wartości u dziecka. Po ułożeniu takiego zestawu dziecko ma odwagę próbować trudniejszych wyzwań w domu i w szkole.

Dzieci marzą, o zestawach LEGO® z półki cenowej 300-500 zł, z kilku powodów. W tej kategorii cenowej znajdują się zestawy, które dają możliwość także połączenia z innymi zestawami. I są z nimi kompatybilne. Większe zestawy oferują więcej możliwości dla zabaw i eksperymentów, umożliwiają tworzenie własnych skomplikowanych konstrukcji.

Są to także zabawki, które mają więcej części ruchomych, nowe funkcje, szczegółowe elementy, co przekłada się na lepszą rozrywkę i większe wyzwanie konstruktorskie.

Wiele zestawów, w tym cenowym przedziale, to modele na licencjach, które odpowiadają za tematy filmowe i gry wideo: Star Wars, Marvel, Harry Potter, czy Minecraft. Odwzorowują sceny z filmów i komiksów, zwiększając ich atrakcyjność wśród dzieci i młodzieży.

Przegląd najciekawszych modeli LEGO® 300-500 zł

 • LEGO® Icons Galaktyczny odkrywca – zestaw składa się z 1254 elementów, w tym czterech astronautów i robotów pomocników, a także łazika kosmicznego i wielu akcesoriów. Można otworzyć tylną rampę, aby łazik mógł wyjechać na eksplorację kosmosu. Dla pilotów są nawet łóżka, komputery i schowek, dla wygody mają nawet przesuwane drzwi. Zestaw wprowadza osoby w wieku 18+ w świat kosmosu i nauki. Zachęca do nauki inżynierii i rozwoju technicznego. Budowniczy muszą: planować, projektować i składać modele, co rozwija ich zdolności konstrukcyjne i uczy rozwiązywać problemy.
 • LEGO® City Ciężarówka i laboratorium badawcze – łowcy przygód w wieku lat 6+ przeżyją niezapomniane przygody z arktycznym krajobrazem w tle, ale najpierw zbudują supermodel łazika arktycznego, który ma ruchomy dźwig i wykonywać badania w laboratorium. Zestaw przenosi konstruktorów w nowoczesny wymiar cyfrowego budowania. Dzieci mogą przybliżać oraz obracać modele w 3D i śledzić postępy dzięki fajnej i intuicyjnej aplikacji LEGO® Builder. Ten zestaw jest również kompatybilny z innymi zestawami serii City, dzięki temu dzieci mają jeszcze więcej możliwości wspaniałej zabawy. Może być ciekawy dla dzieci, które interesują się nauką. Seria City uczy, jak ważne jest udzielanie sobie nawzajem pomocy w różnych sytuacjach. To rozwija wyobraźnię dzieci i pomaga w tworzeniu opowieści o wspólnych przygodach.
 • LEGO® Bitwa o Hogwart - pozwala dzieciom w wieku 9+ wcielić się w czarodziejski świat Harry'ego Pottera i jego przygodach w Hogwarcie. To skuteczne narzędzie do rozwijania wyobraźni i kreatywności. Zestaw zawiera wiele elementów charakterystycznych dla świata Harry'ego Pottera. Dzieci muszą być spostrzegawcze, aby zidentyfikować i zainstalować elementy. To doskonałe narzędzie do eksploracji różnych ról i rozwijanych empatii poprzez zrozumienie perspektyw różnych postaci. Zestaw LEGO® Bitwa o Hogwart to nie tylko zabawa, ale także narzędzie do nauki i rozwijania różnych umiejętności. Zarówno, chłopcy jak i dziewczynki, mogą czerpać radość z tworzenia i eksploracji magicznego świata Harry'ego Pottera, jednocześnie rozwijając swoje zdolności konstrukcyjne, wyobraźnię i spostrzegawczość.
 • LEGO® Creator Średniowieczny zamek - bogaty w szczegóły zestaw z zamkiem pozwala dzieciom zbudować aż trzy różne budynki i gwarantuje wiele godzin zabawy. Zestaw zawiera: kowala, dwóch średniowiecznych strażników i broń, a więc dzieci wieku 9+ mają wszystko, czego potrzeba do wspaniałej zabawy. Mogą wcielać się w różne role: rycerzy, królów czy księżniczki. To doskonałe narzędzie do poznawania różnych ról i rozwijanych empatii poprzez zrozumienie perspektyw różnych postaci. Zestaw rozwija współpracę w grupie, komunikację i rozwiązywanie problemów w zespole. Dzieci mogą rozwinąć umiejętności konstrukcyjne, planowanie, spostrzegawczość oraz zdolność do współpracy.
 • LEGO® City Samolot pasażerki - zestaw z samolotem i obsługą naziemną, autobusem lotniskowym, holownikiem, furgonetką cateringową i bagażową oraz dziewięcioma minifigurkami. Pozwala dzieciom w wieku 7+ wcielać się w różne role związane z podróżami samolotem. Być pilotem, stewardesą czy pasażerem. To doskonałe narzędzie do eksploracji różnych ról i rozwijania empatii poprzez zrozumienie wyjątkowej pracy z perspektyw różnych postaci. Seria City uczy unikania zagrożeń związanych z podróżami samolotowymi. Rozwija dziecięcą wyobraźnię. Zapewnia nie tylko rozrywkę, ale także rozwija różne umiejętności. Dzieci czerpią przyjemność z tworzenia scenariuszy podróży, jednocześnie rozwijając swoje umiejętności konstrukcyjne, wyobraźnię, spostrzegawczość i zdolność do współpracy w grupie.

Klocki LEGO® zestawy 300-500 zł, które zachwycą każdego!

Zestawy LEGO®, z tego zakresu cenowego, są zaawansowane i skomplikowane, wymagają dokładności i precyzji podczas budowy. To nie tylko klocki, to skuteczne narzędzie rozwijające wiele umiejętności i współpracy w grupie. Są to zabawki, które oferują wartości edukacyjne i poznawcze, zarówno dzieciom, jak i dorosłym fanom marki AFOL. I właśnie dlatego takie zestawy zachwycą każdego.

LEGO® zestawy 300-500 zł urzekają ze względu na wysoką jakość, szczegółowość, oraz możliwość tworzenia zaawansowanych modeli. Przyciągną do zabawy zarówno dzieci, jak i dorosłych, aby wspólnie poznawać kolorowy świat LEGO®.

Zapraszamy do odwiedzania sklepu online Legokolego.pl, u nas łatwo wybierzesz coś dla siebie, lub dla Twojego dziecka, z bogatej oferty słynnych klocków. Kupisz spektakularne zestawy, które pomogą Twojemu dziecku poukładać z klocków marzenia!

Legokolego - sklep internetowy oferujący Najlepsze na świecie klocki kultowej duńskiej marki.[...]

Zakupy
 • Metody płatności
 • Sposoby dostawy
 • Regulamin
 • Polityka prywatności
Obsługa Klienta
 • Wymiana i zwrot towaru
 • Reklamacje
 • Odstąpienie od umowy
Nasza firma
 • Dla dostawców
 • Kontakt

© 2024 Codepolis Sp. z o.o.

zamknij
zamknij
Szanowni Państwo,

Sklep internetowy Legokolego.pl rozpocznie sprzedaż produktów w pierwszych miesiącach roku 2024.

W jego ofercie znajdą znane i lubiane na całym świecie klocki kultowej duńskiej marki.

Już teraz zachęcamy jednak do regularnych odwiedzin naszego sklepu. Jeszcze przed oficjalnym startem sprzedaży planujemy organizację konkursów z nagrodami oraz akcjami specjalnymi umożliwiającym otrzymanie MEGAatrakcyjnych kuponów rabatowych do wykorzystania na zakupy w naszym sklepie!

zapraszamy, ekipa sklepu legokolego.pl!