LEGO® Friends

Zabawki z serii LEGO® Friends to nauka umiejętności interpersonalnych przez zabawę. Chłopcy oraz dziewczynki, w wieku od 6 lat, mogą rozwijać się emocjonalnie podczas zabaw w odgrywanie ról społecznych. W różnych miejscach: na targu lub na plaży, na stoku narciarskim, w ogrodzie botanicznym, domku na drzewie, a nawet w domu kultury. Mini laleczki, zwierzęta, łodzie, samochody, dają mnóstwo okazji do super zabawy! Ta seria stawia mocno na ekologię i recykling, pokazuje, jak ważne jest: sadzenie drzew, ochrona zwierząt oraz pojazdy elektryczne. Uczy, bawi, wychowuje.

LEGO® seria Friends – rozwija dzieci wszechstronnie

Głównym atutem serii jest jej wszechstronność w kontekście rozwoju dziecka. Oferuje nie tylko zabawę, ale również elementy edukacyjne, które wpływają na rozwój emocjonalny i społeczny, osób w wieku od 6 lat. Dzieci uczą się przez zabawę w odgrywanie ról, co pomaga im zrozumieć różne sytuacje społeczne i emocjonalne.

Seria stawia na świadomość społeczną i ekologię, co jest coraz bardziej potrzebne w dzisiejszym społeczeństwie. Dzieci uczą się wartości, które są kluczowe w dzisiejszym świecie: współpracy w grupie, komunikacji zespołowej, kwestii społecznych i ekologicznych oraz zasad recyklingu.

Zintegrowane podejście do zabawy i nauki powoduje, że seria jest atrakcyjną zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców poszukujących wartościowych zabawek, ponieważ klocki uczą, bawią i wychowują jednocześnie.

Przez zabawę w odgrywanie ról społecznych dzieci uczą się umiejętności społecznych i emocjonalnych. Odgrywanie scenki na targu może nauczyć dzieci zasad kupowania i sprzedawania, wprowadzić w podstawy ekonomii. Ponadto, seria zawiera elementy związane z ekologią i recyklingiem oraz nowoczesne pojazdy elektryczne, co pomoże dzieciom zrozumieć znaczenie ochrony środowiska.

LEGO® Friends to nie tylko edukacja, ale przede wszystkim świetna zabawa. Zestawy są kolorowe, urozmaicone, dlatego dzieci spędzą z nimi mnóstwo czasu. Niezależnie od tego, czy skupią się na budowaniu domku na drzewie, czy też na zabawie z mini laleczkami i zwierzętami, z pewnością będzie to wartościowa rozrywka. Zabawa tymi klockami nigdy się nie nudzi.

Zabawa z zestawami Friends pomaga również w kształtowaniu postaw i wartości u dzieci. Odgrywanie scenek związanych z ochroną zwierząt może pobudzić w dzieciach empatię i chęć pomocy słabszym. Hotel dla zwierzątek może nauczyć dzieci dbania o futrzanych przyjaciół. Pojazd do ratowania żółwi może wyrabiać w dzieciach świadomość potrzeb opieki nad wieloma zagrożonymi gatunkami. Pojazdy elektryczne i inne elementy związane z ekologią i recyklingiem wprowadzają je w temat zrównoważonego rozwoju. Stajnia może być przedłużeniem prawdziwego hobby lub prostym sposobem na posiadanie własnego zabawkowego konika.

Dzięki zintegrowanemu podejściu do rozwoju dzieci, modele z serii LEGO® Friends są doskonałymi zabawkami, które wspomagają wszechstronny rozwój, jednocześnie dostarczając dzieciom wielu godzin świetnej zabawy. W związku z tym seria jest optymalnym wyborem dla rodziców, którzy chcą połączyć przyjemne z pożytecznym.

Klocki LEGO® zestawy Friends – raczej dla dziewczynek

Seria Friends to zestawy klocków stworzone z myślą głównie o dziewczynkach, chociaż z modeli mogą korzystać również chłopcy.

Zestawy z tej serii są jasno kolorowe, niebieskie, różowe i pełne detali, które oddają atmosferę przyjaznego miasteczka Heartlake City. Postacie w tej serii to pięć głównych przyjaciółek: Andrea, Emma, Mia, Olivia i Stephanie, każda z własnymi zainteresowaniami i umiejętnościami. Mamy naukę i wynalazki, sport i muzykę, modę i zwierzęta.

W serii duży nacisk kładziony jest na interakcje społeczne i przyjaźń, co pomaga dzieciom zrozumieć znaczenie współpracy i empatii. Podobnie jak w innych zestawach LEGO®, tu również dzieci mają możliwość tworzenia własnych światów, co stymuluje ich wyobraźnię.

Każda z postaci w zestawach ma swoje zainteresowania i talenty, co jest punktem wyjścia do rozmów o różnorodności i akceptacji w społeczeństwie.

Zestawy prezentują różne aspekty życia codziennego i różnorodne zawody, od naukowca przez artystę po sportowca, co pomoże dzieciom lepiej zrozumieć świat dorosłych.

Wiele modeli zawiera ruchome elementy: otwierane drzwi, ruchome elementy, czy też akcesoria, co dodaje zabawie realistycznego charakteru.

Dzięki bogactwu akcesoriów i szczegółów dzieci mogą tworzyć własne przygody, co sprzyja rozwijaniu umiejętności opowiadania historii.

Klocki z serii Friends są kompatybilne z innymi zestawami LEGO®, co pozwala na tworzenie jeszcze większych i skomplikowanych konstrukcji.

LEGO® Friends – wprowadzenie do ekologii i recyklingu

W LEGO® Friends ekologia i recykling stanowią dużą część różnych zestawów i zabaw. Można znaleźć elementy związane z ochroną środowiska: pojazdy elektryczne, stacje do recyklingu czy domki na drzewach z panelami słonecznymi. Dzieci uczą się przez zabawę, jak ważna jest ekologia w codziennym życiu. W zestawach pojawiają się także zwierzęta. Dziecko może np. zbudować schronisko dla zwierząt i w ten sposób zrozumieć, jak ważne jest zapewnienie im odpowiednich warunków do życia.

Niektóre opakowania mają również zielone rośliny, co może być pretekstem do rozmów o znaczeniu drzew i roślin w życiu ludzi, oraz dla świata. Seria oferuje przystępny sposób wyjaśnienie dzieciom podstawowych zasad: oszczędzanie energii czy segregacja odpadów. Niektóre zestawy zawierają stacje recyklingu, gdzie dzieci mogą sortować klocki według różnych kategorii materiałów. To praktyczne wprowadzenie w tematykę segregacji odpadów. Poza zabawą seria przekazuje dodatkowe informacje związane z ekologią, co może inspirować dzieci do podjęcia mini działań w ich otoczeniu.

Zestawy mogą pomóc w kształtowaniu postaw proekologicznych, ucząc dzieci, że każda, nawet mała akcja, ma znaczenie w kontekście globalnym. Seria Friends nie tylko bawi, ale i edukuje, wprowadzając dzieci w ważne kwestie ekologiczne w sposób dostosowany do wieku dziecka i jednocześnie zachęcający do działania.

Klocki LEGO® Friends – uczą, bawią, wychowują

Seria Friends to nie tylko świetna zabawa, ale również okazja do rozwoju. Jest to propozycja dla dzieci, które chcą zarówno bawić się, jak i uczyć w interaktywny sposób. Dzięki realistycznym postaciom dzieci uczą się odnajdywać się w różnych sytuacjach społecznych, od nawiązywania przyjaźni, po rozwiązywanie konfliktów w grupie. Zabawy z mini laleczkami i zwierzętami w zestawach pomagają dzieciom zrozumieć różne uczucia i emocje, co rozwija ich empatię i zrozumienie dla innych. Mogą rozszerzać swoje słownictwo i zdolności komunikacyjne, co jest niezwykle ważne w wieku szkolnym. Seria przedstawia różnorodne postacie, co może być okazją do rozmów o tolerancji.

Niektóre modele promują aktywny tryb życia poprzez sport i aktywności na świeżym powietrzu, co może być inspiracją dla dzieci do unikania siedzącego trybu życia lub spędzania czasu przed monitorem komputera. Elementy związane z muzyką, sztuką czy tańcem w zestawach wprowadzają dzieci w świat estetyki i kultury, rozwijając ich zainteresowania artystyczne.

Zabawkowe zestawy, takie jak targ czy sklep, mogą być podstawą do rozmów o podstawowych zasadach ekonomii, takich jak handel, zarobki i oszczędzanie. Dzieci mają szansę na poznanie podstaw matematyki, fizyki czy biologii. W zestawach są zadania i misje do wykonania, co uczy odpowiedzialności, planowania i realizacji celów. Jeśli chcesz, aby Twoja córka lub syn rozwijali się przez zabawę, kup zestawów klocków LEGO® Friends i na podaruj na prezent!

Legokolego - sklep internetowy oferujący Najlepsze na świecie klocki kultowej duńskiej marki.[...]

Zakupy
  • Metody płatności
  • Sposoby dostawy
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
Obsługa Klienta
  • Wymiana i zwrot towaru
  • Reklamacje
  • Odstąpienie od umowy
Nasza firma
  • Dla dostawców
  • Kontakt

© 2024 Codepolis Sp. z o.o.

zamknij
zamknij
Szanowni Państwo,

Sklep internetowy Legokolego.pl rozpocznie sprzedaż produktów w pierwszych miesiącach roku 2024.

W jego ofercie znajdą znane i lubiane na całym świecie klocki kultowej duńskiej marki.

Już teraz zachęcamy jednak do regularnych odwiedzin naszego sklepu. Jeszcze przed oficjalnym startem sprzedaży planujemy organizację konkursów z nagrodami oraz akcjami specjalnymi umożliwiającym otrzymanie MEGAatrakcyjnych kuponów rabatowych do wykorzystania na zakupy w naszym sklepie!

zapraszamy, ekipa sklepu legokolego.pl!