Zestawy LEGO® w cenie od 100 do 200 zł

Klocki LEGO® zestawy 100-200 zł są przeznaczone dla doświadczonych budowniczych. Skomplikowane wieloelementowe zestawy są wyzwaniem konstrukcyjnym. Dostosowane do tej grupy wiekowej 6-8 lat lub dorosłych fanów marki, czyli AFOL, oferują zaawansowane technicznie modele, które angażują na wiele godzin i pomagają rozwijać umiejętności logicznego myślenia, planowania przestrzennego oraz rozwiązywania problemów.

LEGO® zestawy 100-200 zł, dla doświadczonych budowniczych

Zestawy, w tym zakresie cenowym, mają wyższy stopień złożoności. W pudełkach jest dużo większa ilość elementów, a budowniczy z radością odkryją zaawansowane techniki konstrukcyjne. Modele są wyzwaniem dla dzieci starszych i są bardzo atrakcyjne dla zaawansowanych budowniczych, w tym dla dorosłych fanów LEGO®, czyli AFOL – eng. adult fan of LEGO®. Skrót ten oznacza, dorosłych entuzjastów marki. Jest to społeczność dorosłych fanów i kolekcjonerów marki, którzy czerpią radość z tworzenia, projektowania i dzielenia się w Internecie swoimi twórczymi konstrukcjami z innymi osobami na całym świecie. Ta grupa cenowa jest dla osób dorosłych atrakcyjna z wielu powodów. Ponad 280 zestawów oferuje liczne wyzwania inżynieryjne, techniczne, konstruktorskie.

W tym zakresie cen kupić można najciekawsze modele z serii: City, Technic, Star Wars, Creator, Creator Expert, Friends, Ninjago, Harry Potter, Minecraft, Super Heroes, Speed Champions, oraz Disney. Seria LEGO® City to różne modele pojazdów miejskich, budynków i scen z życia codziennego. Technic oferuje zaawansowane modele mechaniczne z ruchomymi częściami. Star Wars to zestawy inspirowane filmami Gwiezdne Wojny. Creator, to 3 zabawki w 1, które można ułożyć, a potem stworzyć własny pojazd. Creator Expert, skomplikowane modele dla zaawansowanych konstruktorów. LEGO® Friends, są zaprojektowane głównie dla młodszych dzieci. Zestawy są inspirowane serialem, różnymi scenariuszami życia i ciekawymi zawodami. Seria Ninjago powstała dla fanów serii animowanej z bohaterskimi żółwiami Ninja. Natomiast seria Harry Potter powstała dla fanów książek i filmów o młodym czarodzieju i jego przygodach w świecie magii. Natomiast seria Minecraft została stworzona dla fanów popularnej gry komputerowej. Seria Super Heroes z ulubionymi superbohaterami z bajek i filmów Marvela i DC Comics inspiruje wiele osób na całym świecie. Klocki z serii Speed Champions, to realistyczne kopie prawdziwych modeli bolidów wyścigowych i słynnych sportowych aut. Seria Disney to zestawy z postaciami bajek i współczesnych filmów wytwórni Disney.

Jeśli chodzi o konstrukcje, LEGO® zestawy 100-200 zł, oferują budowle i zabytki z całego świata. Natomiast zestawy LEGO® Technic i niektóre z serii LEGO® Mindstorms proponują konstrukcje robotów i ciekawe konstrukcje wielkich maszyn. Modele statków, łodzi i innych pojazdów wodnych, są dostępne w serii LEGO® City lub LEGO® Creator.

Zestawy z serii LEGO® City Trains, dają konstruktorom modele pociągów wraz z torami i akcesoriami. Budynki miejskie, takie jak posterunki policji, stacje straży pożarnej i inne miejskie struktury z serii City, pozwalają na wiele godzin wciągającej zabawy w policjantów i złodziei. Zestawy z serii LEGO® Ninjago i LEGO® Super Heroes, pomagają zbudować mecha dla minifigurek. Zestawy LEGO® Education i niektóre z serii LEGO® Classic uczą kreatywności, dzięki nim mogą postać konstrukcje zbudowane w dziecięcej wyobraźni. Różne zestawy brandu są powiązane z aplikacją mobilną, rozszerzoną rzeczywistością i wciągają dzieci w interaktywną grę.

Klocki LEGO® zestawy 100-200 zł - przegląd najciekawszych modeli

Te serie zestawów LEGO® oferują wyjątkowe doświadczenia konstruktorskie, które rozwijają zdolności kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów.

Najciekawsze serie LEGO® w przedziale cenowym 100 -200 zł, to szereg tematów do eksploracji i okazja do poznawania ciekawych zawodów. Seria City pokazuje prawdziwe zawody służb miejskich, od policji i straży pożarnej, lekarzy, po pracę naukowców eksplorujących Kosmos. Seria Technic otwiera drzwi do poznania pracy inżynierów. Seria Friends, pokazuje ciekawe zawody w wesołych kolorach: weterynarza, szpital, centrum ratunkowe dla zwierząt. Które modele w tym zakresie cenowym są najciekawsze?

 • LEGO® Speed Champions, Ferrari 812 Competizione - dokładny model znanego na całym świecie czerwonego, sportowego samochodu Ferrari. Szczegółowe detale, takie jak logo Ferrari, aerodynamiczny kształt i wyścigowe naklejki pomagają wczuć się dzieciom w wieku 8+ w atmosferę toru wyścigowego lub organizować własne wyścigi na dywanie. W tym zakresie cenowym można także kupić inne wyścigowe samochody.
 • LEGO® Architecture, Londyn - przedstawia panoramę Londynu, w tym słynne budowle takie jak London Eye, Big Ben, Tower Bridge i inne charakterystyczne obiekty tego angielskiego miasta. Uczą planowania, współpracy w grupie i myślenia przestrzennego.
 • LEGO® Star Wars, Myśliwiec Jedi Obi-Wana Kenobiego - umożliwia stworzenie myśliwca z filmów Gwiezdne Wojny, z minifigurkami do zabawy w kosmosie.
 • LEGO® Friends, Szkolenie koni - ma stajnię, figurki koni i minifigurki ludzi, wraz z akcesoriami do szkoleń koni, narzędziami umożliwiającymi opiekę nad zwierzętami i ogrodzenie.
 • LEGO® Classic Kreatywne klocki - składa się z różnych kształtów i elementów, które zachęcają do tworzenia własnych kreatywnych zabaw i czegokolwiek, co przyjdzie do głowy młodego budowniczego.
 • LEGO® City Mobilne centrum dowodzenia policji - to pojazdy policji, które znajdują się w mobilnym centrum dowodzenia, z minifigurkami policji i złoczyńcami oraz policyjnymi akcesoriami.
 • LEGO® City Łazik księżycowy – pojazdy do eksploracji powierzchni księżycowej lub marsjańskiej, z minifigurkami astronautów i akcesoriami dla naukowców.
 • LEGO® Indiana Jones pościg myśliwcem – inspirowany filmami przygodowymi o słynnym archeologu. Dzieci mogą odgrywać kultowe sceny z filmu „Indiana Jones i ostatnia krucjata”. Świetnie się bawić w wyścigi powietrzne myśliwcem z minifigurkami pilotów i autem.
 • LEGO® Friends Reporterska furgonetka – to furgonetka z wyposażeniem do wykonywania zawodu reportera: satelitą, kamerą i minifigurkami reporterów.

Konstrukcje LEGO® dla budowniczych w wieku 6 – 8 lat

Klocki LEGO® zestawy 100-200 zł oferują zestawy dla doświadczonych budowniczych. Zestawy LEGO®, w tej grupie cenowej, są najczęściej przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat. Budynki i budowle o wyższym stopniu dokładności i trudności będą wyzwaniem dla doświadczonych budowniczych. Budowniczy mogą wykorzystać zestawy do budowy skomplikowanych modeli.

W sklepie Legokolego.pl znajdziesz zestawy, które angażują dzieci i dorosłych na wiele godzin i pomagają rozwijać umiejętności logicznego myślenia, planowania przestrzennego oraz rozwiązywania problemów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klocków LEGO® 100-200 zł. Odkryj zestawy, które będą wyzwaniem konstruktorskim i wciągającą wielogodzinną przygodą z budowaniem! A jeśli jesteś dorosłym fanem klocków, czyli AFOL, to w tym zakresie cenowym, możesz wybierać spośród 250 różnych modeli! Kup dziś i już wkrótce, a dzięki szybkiej wysyłce, baw się dobrze!

Legokolego - sklep internetowy oferujący Najlepsze na świecie klocki kultowej duńskiej marki.[...]

Zakupy
 • Metody płatności
 • Sposoby dostawy
 • Regulamin
 • Polityka prywatności
Obsługa Klienta
 • Wymiana i zwrot towaru
 • Reklamacje
 • Odstąpienie od umowy
Nasza firma
 • Dla dostawców
 • Kontakt

© 2024 Codepolis Sp. z o.o.

zamknij
zamknij
Szanowni Państwo,

Sklep internetowy Legokolego.pl rozpocznie sprzedaż produktów w pierwszych miesiącach roku 2024.

W jego ofercie znajdą znane i lubiane na całym świecie klocki kultowej duńskiej marki.

Już teraz zachęcamy jednak do regularnych odwiedzin naszego sklepu. Jeszcze przed oficjalnym startem sprzedaży planujemy organizację konkursów z nagrodami oraz akcjami specjalnymi umożliwiającym otrzymanie MEGAatrakcyjnych kuponów rabatowych do wykorzystania na zakupy w naszym sklepie!

zapraszamy, ekipa sklepu legokolego.pl!