Zestawy LEGO® w cenie od 200 do 300 zł

LEGO® zestawy w cenie 200-300 zł, są zaprojektowane dla wielkich fanów, czyli dzieci i młodzieży, w wieku około od 6+ do 16 + oraz dorosłych kolekcjonerów i entuzjastów LEGO®, czyli AFOL. Zestawy w tym zakresie cenowym często mają trudniejsze i bardzo szczegółowe instrukcje, co jest bardzo atrakcyjne dla fanów i kolekcjonerów marki.

LEGO® zestawy 200-300 zł dla starszych budowniczych

Zestawy w tej kategorii oferują głównie zestawy, z serii: Technic, Creator Expert, czy Architecture. Stworzone z myślą o starszych budowniczych na opakowaniach oznaczane jako wiek od 6+ do 16+. Zaprojektowane dla osób, które cenią sobie złożone problemy w trakcie układania i dużą szczegółowość oraz wiele ciekawych detali. Wieloelementowe zestawy są wyzwaniem konstrukcyjnym. Zaawansowane technicznie modele, angażują na wiele godzin i pomagają rozwijać umiejętności logicznego myślenia, planowania przestrzennego oraz rozwiązywania problemów. Te modele oferują bardzo mocno angażujące doświadczenie z budowaniem. Konstrukcje mogą zajmować wiele godzin, a nawet dni.

Zaawansowane rozwiązania w trakcie układania klocków będą atrakcyjne dla starszych i doświadczonych konstruktorów ze względu na skomplikowane techniki i mechanizmy, w odróżnieniu od standardowych zestawów marki. Wiele zestawów w zakresie cenowym do 200 do 300 zł zawiera różne części i elementy, które nie występują w innych liniach produktów LEGO®.

Zestawy w tej grupie cenowej mają szczególnie cenną wartość edukacyjną. Uczą zasad inżynierii, seria Technic, architektury i projektowania, seria Architecture, oraz zaawansowanych rozwiązań konstrukcyjnych Creator Expert. Jeśli chodzi o technologię i naukę, to zestawy z serii Technic, oferują zaawansowane techniczne elementy do układania i nowe funkcje. Nie może zabraknąć również zestawów, które skupiają się na edukacji i nauce, które rozwijają dzieci w zakresie STEM, czyli matematyce, fizyce i naukach technicznych, z prostymi maszynami, robotyką są to zestawy Classic, City czy Technic. Dużo wyższy stopień trudności w trakcie układania, będzie atrakcyjny dla starszych konstruktorów LEGO®.

Tematyka półki cenowej LEGO® 200-300 zł, obejmuje: pojazdy, pociągi i tory, budynki i architekturę, przygody, historię i fantastykę, technologię i naukę, kreatywność i sztukę, edukację i naukę oraz życie codzienne. Samochody sportowe: bolidy wyścigowe, takie jak, Lamborghini, Ferrari, Ford Mustang Shelby, Bugatti, Mclaren Senna są marzeniem większości dorosłych FAOL. Pociągi i tory, mają elektryczne komponenty do poruszania się po torach. Konstrukcje, które można kupić w tej cenie, są najczęściej replikami już istniejących słynnych budowli. Zestawy przedstawiają domy, sceny miejskie, czy słynne miasta. W tej grupie cenowej znajdziesz także modele inspirowane eksploracją kosmosu, głębin morskich lub dżungli. Są także Superbohaterowie, figurki i sceny z filmów i komiksów Marvel, DC Comics, czy z Gwiezdnych Wojen. A także zestawy inspirowane historią, średniowiecznymi zamkami, piratami, czy czarodziejami z bajek fantasy, takimi jak Harry Potter, czy Władca Pierścieni. Seria Dots zachęci do układania słynnych obrazów i tworzenia własnej sztuki i… umieszczenia na ścianie. W zestawach jest również życie codzienne i modele pokazujące aktywności w sytuacjach codziennych, w serii City, czy Friends, znajdziesz domki, ratownictwo medyczne, policję, straż pożarną.

LEGO® zestawy 200-300 zł - przegląd najciekawszych modeli

Te serie zestawów LEGO® oferują trudniejsze i wymagające specyficznych umiejętności, doświadczenia konstruktorskie, które rozwijają kreatywność i umiejętności rozwiązywania problemów.

Najciekawsze serie LEGO® w przedziale cenowym 200-300 zł to także okazja do poznawania ciekawych zawodów. Seria City pokazuje prawdziwe zawody służb miejskich, od policji i straży pożarnej, lekarzy, po pracę naukowców badających kosmos. Seria Technic umożliwia poznanie pracy inżynierów. Seria Friends pokazuje ciekawe zawody: weterynarza, szpital, centrum ratunkowe dla zwierząt. Które modele w tej cenie są najciekawsze?

 • LEGO® Minecraft, Bitwa z mroczną głębią – zawiera charakterystyczne elementy i postacie z gry, takie jak Creepery czy Zombie, w kwadratowym, klockowym kształcie. Zestaw przenosi oprogramowanie z wirtualnego świata gry Minecraft do rzeczywistości. Daje fanom gry w wieku 8+ możliwość odtworzenia najbardziej ekscytujących scen z gry. Bloki TNT, można nawet wysadzić, aby dodać realizmu zabawie. Ten zestaw można połączyć z innymi. Zestaw Bitwa z mroczną głębią, uczy pracy zespołowej i komunikacji.
 • LEGO® Domek rodzinny z elektrycznym samochodem - jest zabawką dla dzieci w wieku 6+, które lubią odgrywać sceny z życia codziennego, bawić się w dom. W jego skład wchodzi model domu, który zawiera elementy, takie jak panele słoneczne na dachu. Do zestawu jest dołączony model elektrycznego samochodu, który można doładować w stacji bazowej, co wskazuje na znaczenie ekologicznych środków transportu. Zestaw ma także mini-figurki rodziny oraz akcesoria, które pokazują sceny z życia codziennego, takie jak jedzenie, oglądanie telewizji lub zabawę w ogrodzie. Przez zabawę zestaw uczy dzieci o ekologii, energii odnawialnej, oszczędzanie energii i elektromobilność. Zestaw promuje kreatywne myślenie, ponieważ dzieci mogą tworzyć własne historie.
 • LEGO® Groot jako Vernom oraz Groot - zawiera minifigurkę Groota, która jest kosmitą i ulubieńcem, znanym ze swojego drzewo podobnego, podobnego do humanoida, wyglądu i rozwiniętej umiejętności mowy. Fani Marvela w wieku 10+ mogą zbudować ruchomego Groota, który w części jest Venomem, a następnie zrobić z niego złego Venoma! Zestawy te mogą budować całe rodziny, korzystając z intuicyjnych instrukcji w cyfrowej aplikacji LEGO® Builder.
 • LEGO® Mclaren Senna, dokładny model znanego na całym świecie sportowego samochodu. Szczegółowe detale, takie jak logo, aerodynamiczny kształt i wyścigowe naklejki pomagają wczuć się dzieciom w wieku 8+ i dorosłym w atmosferę toru wyścigowego lub organizować własne wyścigi na dywanie. W tym zakresie cenowym można także kupić inne wyścigowe samochody: Lamborghini, Ferrari, Bugatti, czy Ford Mustang Shelby.
 • LEGO® Drzewko Bonsai - ten zestaw to prawdziwe dzieło sztuki, który umożliwia zbudowanie własnego drzewka Bonsai z klocków. To połączenie natury i kreatywności. Budowanie daje dużo relaksu, a także stanowi piękny dekoracyjny element wnętrza. W tym zakresie cenowym możesz kupić wiele innych zestawów LEGO® z roślinami: Małe rośliny, Kwiatek pirania, Orchidea, Bukiet kwiatów, Sukulenty, które po zbudowaniu mogą ozdobić wnętrze mieszkania lub biura. I nie trzeba ich podlewać! Modele roślin będą zawsze świeżo i pięknie wyglądać.

Klocki LEGO® zestawy 200-300 zł spektakularne elementy dekoracyjne w domach i biurach

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zestawów klocków w grupie cenowej 200-300 zł. Odkryj w sklepie Legokolego.pl zestawy, które są wyzwaniem konstruktorskim i pięknym elementem dekoracyjnym do domu lub biura! Ich wyjątkowość i charakterystyczny kwadratowy design sprawią, że staną się wyjątkowymi akcentami w każdej przestrzeni. Każdy z tych modeli, pomoże nadać indywidualny styl i charakter do Twojej prywatnej lub zawodowej przestrzeni np. kwiaty albo pojazdy. I będzie codziennie cieszył oczy, a dla odwiedzających będzie świetną okazją do rozpoczęcia rozmowy na temat Twojego hobby. W naszym sklepie znajdziesz atrakcyjne zestawy do stworzenia własnej kolekcji.

W tej kategorii cenowej możesz także znaleźć zestawy specjalne, limitowane oraz zestawy kompatybilne z innymi zestawami LEGO®. Nasz sklep online to miejsce, gdzie zabawa przeplata się z nauką i techniką. Oferujemy doświadczenie wielogodzinnej wartościowej rozrywki dla całej rodziny. Zapraszamy Cię serdecznie. Dołącz do nas dziś ☺

Legokolego - sklep internetowy oferujący Najlepsze na świecie klocki kultowej duńskiej marki.[...]

Zakupy
 • Metody płatności
 • Sposoby dostawy
 • Regulamin
 • Polityka prywatności
Obsługa Klienta
 • Wymiana i zwrot towaru
 • Reklamacje
 • Odstąpienie od umowy
Nasza firma
 • Dla dostawców
 • Kontakt

© 2024 Codepolis Sp. z o.o.

zamknij
zamknij
Szanowni Państwo,

Sklep internetowy Legokolego.pl rozpocznie sprzedaż produktów w pierwszych miesiącach roku 2024.

W jego ofercie znajdą znane i lubiane na całym świecie klocki kultowej duńskiej marki.

Już teraz zachęcamy jednak do regularnych odwiedzin naszego sklepu. Jeszcze przed oficjalnym startem sprzedaży planujemy organizację konkursów z nagrodami oraz akcjami specjalnymi umożliwiającym otrzymanie MEGAatrakcyjnych kuponów rabatowych do wykorzystania na zakupy w naszym sklepie!

zapraszamy, ekipa sklepu legokolego.pl!