LEGO® Technic

W serii LEGO® Technic, skrzynie biegów, koła i osie, które dzieci mogą samodzielnie złożyć, napędzają samochody, samoloty, motocykle i pojazdy budowlane i sprawiają, że konstrukcje poruszają się! Dzieci w wieku 6+ mogą uczyć się przez zabawę i odkrywać swoją pasję do inżynierii. Dziewczynki i chłopcy mogą ulepszać konstrukcje za pomocą bezpłatnej aplikacji Control+, która doda do zabawy ruch i dźwięk.LEGO® seria Technic – Twoje budowle będą się ruszać!

Każdy z modeli LEGO® Technic oferuje unikatowe wyzwania inżynierskie i uruchamia różne mechanizmy, co zapewnia interaktywną zabawę. Spychacz Cat D11 jest poruszany z pomocą bezpłatnej aplikacji Control+ i pozwala się prowadzić jak na prawdziwej budowie. Ma opuszczany lemiesz i ruchome gąsienice. Składający się z 3854 elementów model ma ponad 57 cm długości i gwarantuje wiele godzin uważnego budowania.

Różne modele Monster Trucków mają spektakularne zawieszenie i ogromne koła. Konstrukcja sprawia, że model jest niezmiernie ciekawy do zbudowania. To świetna konstrukcja dla fanów pokazów i skoków kaskaderskich w samochodach. Z funkcją pull-back możesz odtworzyć triki z Monster Truckami oraz ozdobić modele naklejkami z grafiką.

Elementy, takie jak łańcuchy i koła zębate symulują funkcje motorów. Modele marki BMW, Yamaha dają możliwość zabawy słynnymi ścigaczami. Poznasz prawdziwe funkcje motocykla, zobaczysz, jak działa: 3-cylindrowy silnik napędzany łańcuchem, ruchome tłoki i obracający się łańcuch.

Jeśli lubisz zabawę w podnoszenie ciężarów na budowie, to w przypadku modelu Dźwigu masz nawet możliwość sterowania nim. Przekonaj się, jak wygląda podnoszenie i przenoszenie na budowie! Dla fanów ciężkich maszyn najpotężniejszy dźwig na świecie czyli żuraw gąsienicowy Liebherr LR 13000 to prawdziwa gratka do zbudowania. Ma wysięgnik wychylny, wyciągarkę i czujnik obciążenia. Ten model to jeden z największych modeli w ofercie LEGO® Technic. Ma ponad 100 cm wysokości.

W kategorii LEGO® Technic możesz zbudować następujące konstrukcje:

 • Batmobil
 • Bolid Bugatti
 • Ciągnik John Deere
 • Ciężki holownik
 • Helikopter
 • Hybrydowy hipersamochód LeMans
 • Jeep Wrangler
 • Ładowarka teleskopowa
 • Pojazd sterowany przez aplikację
 • Pojazd śniegowy na gąsienicach
 • Pojazd terenowy
 • Podnośnik dźwigowy
 • Samolot strażacki
 • Samolot wyścigowy
 • Wywrotka

Seria LEGO® Technic daje możliwość sterowania funkcjami w aplikacji, jak i podnoszeniem i przenoszeniem. Gąsienice i mechanizmy napędowe dodają ruchu do konstrukcji. Poznasz zasady pracy skrzyni biegów i będziesz miał możliwość sterowania pojazdem. Funkcja wywrotki, która naprawdę działa, wraz z mechanizmem blokady podnosi zabawę w domu na poziom zaawansowany. Jeśli chcesz, masz możliwość strzelania rakietami i innymi gadżetami. Realistyczne detale, takie jak ładowacz i przyczepa dodają nowe funkcje do zabawy. Mechanizmy holowania i specyficzne wirniki przydadzą się podczas lądowania. Opuszczane klapy w ładowni i ster samolotu dodadzą realizmu do zabawy. Wysuwane armatki wodne i funkcje lądowania będą ciekawe dla fanów straży pożarnej. Zaawansowane mechanizmy napędowe, możliwości przenoszenia ładunku oferują unikatowe wyzwania techniczne w trakcie zabawy modelami.

Klocki LEGO® Technic - do budowania realistycznych i funkcjonalnych modeli

Klocki w serii Technic są bardziej skomplikowane niż w klasycznych zestawach. Zawierają nowe elementy takie jak przekładnie, koła zębate, tłoki i ruchome panele, co umożliwia tworzenie bardziej realistycznych i funkcjonalnych modeli. Dzięki mechanizmom ruchomym, modele pojazdów i maszyn budowlanych nie są tylko podziwiania, ale także można je skręcać, podnosić, otwierać itd. Są to repliki prawdziwych aut, maszyn budowlanych i pojazdów. Mają bardzo wysoki poziom szczegółowości i ogromną precyzję konstrukcji. W tej serii, jak w żadnej innej, inżynieria i technika odgrywają kluczową rolę. Zestawy zawierają elementy elektroniczne, takie jak akumulatory, silniki, a nawet aplikacje mobilne do zdalnego sterowania. Elementy z serii w połączeniu innymi klockami, pozwalają na utworzenie jeszcze bardziej zaawansowanych konstrukcji.

Bezpłatna aplikacja Control+ to dodatek do zestawów LEGO® Technic, który podnosi poziom zaangażowania. Dzięki aplikacji dzieci nie tylko budują fizyczne modele, ale także uczą się podstaw sterowania i programowania. Aplikacja umożliwia kontrolę modelu za pomocą smartfona lub tabletu, co jest wprowadzeniem do podstaw robotyki i inżynierii mechanicznej, elektrycznej i elektronicznej. Ruch i dźwięk dodawane przez aplikację sprawiają, że zabawa staje się bardziej realistyczna. Jeśli dziecko zbudowało ciężarówkę, może nią sterować tak, jak prawdziwym pojazdem, czyli przyspieszać, zwalniać, skręcać. Niektóre zestawy umożliwiają nawet symulację dźwięków charakterystycznych dla danego pojazdu: wydają dźwięk silnika czy syreny. Aplikacja daje konstruktorom różne wyzwania, które dzieci i osoby dorosłe mogą wykonywać za pomocą swojej konstrukcji, co rozwija zdolności rozwiązywania problemów i myślenia przestrzennego.

LEGO® Technic – edukacja inżynierska przez zabawę!

Budowanie maszyn i pojazdów w serii Technic pomaga zrozumieć podstawy inżynierii i mechaniki. Jest to seria dla starszych dzieci w wieku 6 lat i osób dorosłych, ponieważ zaawansowane technologie budowania wymagają dużego doświadczenia. Seria oferuje angażujące doświadczenie, które znacząco różni się od innych produktów LEGO®. Modele serii prowadzą użytkowników przez podstawy inżynierii, mechaniki i konstrukcje. Elementy, takie jak koła zębate, przekładnie, osie dają aktywną naukę przez zabawę. Dźwignie, przekładnie i mechanizmy ruchu dają podstawy inżynierii przez praktyczne doświadczenie. Montaż i demontaż wymaga dużej precyzji układania. To ćwiczy zdolności i umiejętności, które są przydatne w życiu szkolnym i zawodowym.

Klocki LEGO® Technic otwierają głowy na kreatywność oraz innowacje.

Można łatwo rozbudować lub dostosować zestawy, dodając nowe elementy czy zmieniając ich konfigurację. Co jest szczególnie atrakcyjne dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Użytkownicy mają do dyspozycji zaawansowane technologie. Aplikacje mobilne do sterowania modelami, czy zaawansowane mechanizmy, które można programować, dają użytkownikom całkowicie nowy poziomu kontroli nad konstrukcją. W ten sposób seria nie tylko zapewnia dostęp do zabaw, ale także pełni funkcję platformy edukacyjnej, która pomaga w rozwijaniu praktycznych umiejętności życiowych i zawodowych, takich, jak naprawa silnika, wymiana opon, przenoszenie elementów, holowanie pojazdów. Edukacja techniczna oraz inżynierska przez zabawę to najlepszy sposób na to, aby różnorodne mechanizmy zabawek wprowadziły użytkowników LEGO® w świat inżynierii mechanicznej.

Zestawy LEGO® Technic z aplikacją Control+ są nie tylko znakomitą zabawką, ale i edukacyjnym narzędziem, które na różnych poziomach rozwija umiejętności dzieci i osób dorosłych, a także wprowadza konstruktorów w świat nowych technologii. A Ty? Co dziś chcesz zbudować?

Legokolego - sklep internetowy oferujący Najlepsze na świecie klocki kultowej duńskiej marki.[...]

Zakupy
 • Metody płatności
 • Sposoby dostawy
 • Regulamin
 • Polityka prywatności
Obsługa Klienta
 • Wymiana i zwrot towaru
 • Reklamacje
 • Odstąpienie od umowy
Nasza firma
 • Dla dostawców
 • Kontakt

© 2024 Codepolis Sp. z o.o.

zamknij
zamknij
Szanowni Państwo,

Sklep internetowy Legokolego.pl rozpocznie sprzedaż produktów w pierwszych miesiącach roku 2024.

W jego ofercie znajdą znane i lubiane na całym świecie klocki kultowej duńskiej marki.

Już teraz zachęcamy jednak do regularnych odwiedzin naszego sklepu. Jeszcze przed oficjalnym startem sprzedaży planujemy organizację konkursów z nagrodami oraz akcjami specjalnymi umożliwiającym otrzymanie MEGAatrakcyjnych kuponów rabatowych do wykorzystania na zakupy w naszym sklepie!

zapraszamy, ekipa sklepu legokolego.pl!